Geonav 4 Gipsy
![]() Klik om te vergroten |
|
De Geonav 4 Gipsy biedt ultieme bewegingsvrijheid. Deze lichtgewicht kaartplotter van slechts 300 gram kan wel tot 12 uur snoerloos werken. Dit is het instrument dat u altijd bij u wilt dragen zonder een helder en groot scherm op te hoeven geven.
Deze veelzijdige en krachtige navigator is voorzien van een verlicht 3,5" LCD TFT kleurenscherm dat uitzonderlijke grafische prestaties levert onder alle lichtomstandigheden.
De Geonav 4 Gispy voorzien van NMEA 0183 in -en uitgang zodat ook bijv. een stuurautomaat op de kaartplotter aangesloten kan worden.
De techniek en innovatie van de Geonav kaartplotters, gecombineerd met de prestaties van de Navionics kaarten, maken van de Geonav 4 Gipsy een uiterst bruikbaar product dat de noodzakelijke informatie en steun geeft op het water.
* Lithium batterijen (tot 12 uur)
* Licht en slank
* Geschikt voor Navionics Gold en Platinum+ kaarten
* Waterdicht (IPX7)
Alles wat de gebruiker nodig heeft zit standaard in de doos:
* 12 voedingkabel met 20mm plug
* NMEA aansluitkabel
* Montage voet voor aan boord
* Klembeugels
* 220V adapter
* Opbergtas
Uw beoordeling: Note: HTML-code wordt niet vertaald!
Oordeel: Slecht Goed
Voer onderstaande code in:
Categorieën
